KOMUNIKAT NR 4/2020- POWOŁANIE KOMISJI DS. REJONÓW

ZO PZŁ Katowice w dniu 15.10.2020 podjął uchwałę nr 17/10/2020 na mocy której zostają powołane następujące KOMISJE ds. rejonów:

1  Zagłębiowskiego,

2  Bytomsko-Tarnogórskiego,

3. Olkuskiego,

4. Gliwickiego,

5. Rybnickiego,

6. Pszczyńskiego,

7. Zawierciańskiego.

Uchwała nr 18/10 /2020 z dn. 15.10.2020 r.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Katowicach podejmuje uchwałę ,że przewodniczący każdej komisji ds. rejonu otrzymuje tytuł : Łowczy Rejonowy, a wiceprzewodniczący komisji otrzymuje tytuł Wice Łowczy Rejonowy. 

W każdej KOMISJI DS. REJONU jest od 4-7 członków. Na podstawie  $98  pkt24 Statutu Polskiego Związku Łowieckiego wszyscy członkowie komisji powoływani są przez ZO

Uchwała nr 19/10 /2020 z dn. 15.10.2020 r.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Katowicach podejmuje uchwałę o powołaniu Przewodniczących Komisji oraz wiceprzewodniczących  ds. rejonów tj  Łowczych Rejonowych i Wice Łowczych Rejonowych

  1. Rejon Zagłębiowski, Łowczy Rejonowy Aleksander Jewak
  2. Rejon Bytomsko-Tarnogórski, Łowczy Rejonowy Piotr Cyankiewicz
  3. Rejon Olkulski, Łowczy Rejonowy będzie wybrany w późniejszym terminie
  4. Rejon Gliwicki, Łowczy Rejonowy Tomasz Taranowski
  5. Rejon Rybnicki, Łowczy Rejonowy Ryszard Paszenda
  6. Rejon Pszczyński, Łowczy Rejonowy Andrzej Koczor
  7. Rejon Zawierciański, Łowczy Rejonowy Olga Oleksiak

Zarząd Okręgowy PZŁ w Katowicach zatwierdza wykaz kół PZŁ Okręgu Katowicach przypisanych do Rejonów

Rejon I – Zagłębiowski

  1. Bór Dąbrowa Górnicza,
  2. Dąbrowa Dąbrowa Górnicza,
  3. Diana Dąbrowa Górnicza,
  4. Cyranka Sosnowiec,
  5. Dzik Sosnowiec,
  6. Grzywacz Sosnowiec,
  7. Wiara Myśliwska,
  8. Gwardia Będzin,
  9. Jeleń Będzin,
  10. Gawra,
  11. Orlik Czeladź,
  12. Sokół Mierzęcice,
  13. Cietrzew Sławków,
  14. Bażant Siemianowice,
  15. Diana Opole,
  16. Kozioł Jaworzno,
  17. Jawor Jaworzno,
  18. Słonka Jaworzno.

Rejon II.- Bytomski

  1. Diana Bytom,
  2. Łoś Bytom,
  3. Trop Bytom,
  4. Węglarz Miechowice,
  5. Żubr Szombierki,
  6. Łowiec Chorzów,
  7. Przodownik Miedary,
  8. Orzeł Piekary Śl.,
  9. Bór Ruda Śląska,
  10. Świerklaniec Nakło Śl.,
  11. Młody Leśnik Brynek,
  12. Orzeł Tarnowskie Góry,
  13. Żubr Wilkowice,
  14. Kania Tychy,
  15. Głuszec Katowice,
  16. Gronostaj  Katowice,
  17. Jaźwiec Katowice,
  18. Knieja 9 Katowice,
  19. Wataha Katowice,
  20. Akteon Warszawa.

Rejon III.- Olkuski

  1. Hubertus Olkusz,
  2. Sokół Olkusz,
  3. Kuropatwa Jaroszowiec,
  4. Antylopa Chechło,
  5. Jedność Bolesław,
  6. Sokół Wolbrom,
  7. Sokół Kraków,
  8. Jedność Chłopska Zadroże,

Rejon IV. Gliwicki

  1. Cis Gliwice,
  2. Daniel Gliwice,
  3. Darz Bór Gliwice,
  4. Dzik Gliwice,
  5. Knieja 3 Gliwice,
  6. Łoś Gliwice,
  7. Ostoja Gliwice,
  8. Ponowa Gliwice,
  9. WKŁ Żubr Tarnowskie Góry,
  10. Jeleń Zabrze,
  11. Ryś Zbrosławice,
  12. Bór Katowice,
  13. Cietrzew Toszek.

Rejon V. Rybnicki

  1. Pod Bukiem Rybnik,
  2. Odra Rybnik,
  3. Jaźwiec Jejkowice,
  4. Borki Lyski,
  5. Lis Pszów,
  6. Cyranka Knurów,
  7. Szarak Knurów,
  8. Perkoz Wodzisław,
  9. Pod Klonem Wodzisław,
  10. Bażant Racibórz,
  11. Łoś Racibórz,
  12. Las Jastrzębie,
  13. Raróg Katowice,
  14. Róg Katowice,
  15. Odyniec Rudy Raciborskie,
  16. Żbik Zabrze,
  17. Ponowa Kędzierzyn,
  18. Tur Bielsko Biała.

Rejon VI. Pszczyński

  1. Daniel Tychy,
  2. Tumak Tychy,
  3. Łabędź Bieruń,
  4. Bażant Łaziska G.,
  5. Przepiórka Bojszowy,
  6. Leśnik Kobiór,
  7. Cietrzew Kochłowice,
  8. Cyranka Pszczyna,
  9. Żubr Pszczyna,
  10. Bażant Miedźna,
  11. Hubertus Orzesze,
  12. Remiza Pawłowice,
  13. Bażaniec Czechowice,
  14. Trop Mysłowice,
  15. Cietrzew Szopienice,
  16. Borsuk Ćwiklice.

Rejon VII. Zawierciański

  1. Orle Gniazdo Zawiercie,
  2. Ostaniec Zawiercie,
  3. Poręba Poręba,
  4. Cietrzew Łazy,
  5. Diana Ogrodzieniec,
  6. Darz Bór,
  7. Cyranka Wierbka,
  8. Dzik Żarnowiec,
  9. Hubert Pilica,
  10. Hubertus Szczekociny,
  11. Słonka Rokitno,
  12. Orlik Siewierz,
  13. Ryś Siewierz,
  14. Ryś Katowice,
  15. Cietrzew Charsznica,
  16. Grzywacz Kraków,
  17. Orle Gniazdo Poręba,
  18. Szarak Myszków.