Dojazd

Nasz obiekt znajduje się w centrum GOP z doskonałym dojazdem z okolicznych miast. Dojazd z Katowic, Sosnowca, Bytomia, Będzina, Czeladzi to zaledwie 15 minut. Do pół godziny da się do nas dostać z wszystkich większych miast konurbacji śląskiej.


Mapka terenu

Nasz teren to:

  • ponad 6 hektarów urokliwych i zadbanych terenów zielonych,
  • 8 osi strzeleckich – do strzelań pistoletowych, z broni długiej, śrutowej, maszynowej, skeet do rzutek, możliwość strzelania na różne odległości, ruchome cele, tarczownice,
  • każda oś to klika torów do strzelania,
  • pole paintballowe,
  • prywatny parking,
  • 2 pawilony do organizacji imprez,
  • sala szkoleniowa.

Pawilon (Duża Gawra)

Duża Gawra to drewniany pawilon przystosowany do organizacji imprez przez cały rok. W środku pomieści do 100 osób (impreza taneczna). Wyposażona w bar, wszelkie niezbędne media, nagłośnienie oraz ogrzewanie.


Mała Gawra

To propozycja dla mniejszych grup chcących uniezależnić swoje ogniska od warunków atmosferycznych. Z zapasem pomieści grupy około 20 osobowe. Na środku przygotowane palenisko z rusztem grillowym i możliwością samodzielnego pieczenia “na patyku” pstrąga czy kiełbasek. W przypadku dobrej pogody tuż obok znajduje się miejsce na ognisko, grill zewnętrzny i zadaszone wiaty (pod każdą stół drewniany i dwie ławy), które świetnie sprawdzą się podczas różnych uroczystości.


Sala konferencyjna

Opis i zdjęcia – niebawem.


Tory – strzelnica

Opis i zdjęcia – niebawem.


Pole do paintballa

Z naszą ofertą paintabllową możesz zapoznać się tutaj.


Cały obiekt na wyłączność

Jeśli organizujesz większe wydarzenie – istnieje możliwości wynajęcia naszego obiektu na wyłączność. Z powodzeniem organizujemy wydarzenia dla kilku tysięcy osób.

W celu ustalenia szczegółów – prosimy o kontakt:

eventynastrzelnicy@gmail.com